93101-20M07 САЛЬНИК
САЛЬНИК|93101-20M07-00
ПРИВОД НИЖНЬОЇ КОРПУСА 1
yamaha 25hp — 2002, 2005, 2020
НИЖНИЙ ПРИВІД 1
yamaha 25hp — 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993
yamaha 30hp — 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994
  • Введення продукту
ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ HIMARINE
Виробник: HIMARINE
Номер деталі OEM:93101-20M07-00 САЛЬНИК
Запчастина: САЛЬНИК
Комплектація: підвісний двигун 20HP 25HP 30HP 45HP
Розмір: 20 мм * 34 мм * 7 мм